Gasiti programul si adresele celor 9 magazine SENIC (Pitesti 1 si 2-Bradu, Drobeta, Slatina, Focsani, Medias, Brasov, Caracal si Sibiu) in partea de jos a paginii.

Program magazine

Luni-Vineri = 8:00 – 21:00
Sambata-Duminica = 8:00 – 16:00

Magazin Drobeta

Adresa: Strada Mihai Viteazu 3 Bis

Telefon: 0746 240 223

Email: magazin.severin@senic.ro

Vezi magazin

Magazin Caracal

Adresa: Str. Vornicul Ureche Nr.1

Telefon: 0720.692.221

Email: magazin.caracal@senic.ro

Vezi magazin

Magazin Pitești

Adresa: Strada Depozitelor nr. 27

Telefon: 0724 031 034

Email: magazin.pitesti@senic.ro

Vezi magazin

Magazin Brașov

Adresa: Str. Spicului nr.1, lângă Rio Fotbal

Telefon: 0720 693 859

Email: magazin.brasov@senic.ro

Vezi magazin

Magazin Slatina

Adresa: Varianta Oituz 21

Telefon: 0720 693 929

Email: magazin.slatina@senic.ro

Vezi magazin

Magazin Focșani

Adresa: Calea Moldovei nr. 18A (Fostul Magazin Zanfir)

Telefon: 0741 244 007

Email: magazin.focsani@senic.ro

Vezi magazin

Magazin Mediaș

Adresa: Sos. Sibiului nr. 38

Telefon: 0724 031 071

Email: magazin.medias@senic.ro

Vezi magazin

Magazin Sibiu

Adresa: Șoseaua Alba Iulia 77A

Telefon: 0720.693.859

Email: magazin.sibiu@senic.ro

Vezi magazin

Magazin Pitești 2

Adresa: Geamana str.Zona Comerciala, nr.16, DN65B Bradu

Telefon: 0744.627.015

Email: magazin.pitesti2@senic.ro

Vezi magazin