Angajam in Brasov

Senic Gross&Market angajeaza in BRASOV!

Nume post: Casier/Lucrator Comercial Supermarket

Tip: Full-time

Locatie: Brașov, România

Nr posturi: 30

Cerinte:

Dacă dorești să activezi pe postul de CASIER/ LUCRĂTOR COMERCIAL, ar trebui să ai:

- Orientare și deschidere către client;

- Responsabilitate, seriozitate și implicare;

- Dinamism și spirit de echipă;

- Rezistenta la efort fizic, ritm de lucru alert;

- Seriozitate

- sa fii o persoana muncitoare

Responsabilitati:

-Scanarea produselor la casa de marcat și lucrul cu numerar/card/bonuri de masă;

- Atenție către nevoile clienților, întâmpinare cu respect și îndrumare către produsele din magazin;

-Asigurarea permanentă a produselor la raft și vitrine și verificarea termenelor de valabilitate;

-Păstrarea și efectuarea curățeniei (obligatorie în sectorul alimentar)

Oferim:

-Contract de muncă cu normă întreagă, perioadă nedeterminată;

-Tichete de masa;

-Loc de muncă stabil;

-Condiții de muncă plăcute;

Mai multe detalii la telefon: 0735.874.519

Go to top