Senic Gross&Market angajeaza!

Nume post: Casier/Lucrator Comercial Supermarket
Tip: Full-time
Locatie: in unul din orasele Brașov, Pitesti, Medias sau Focsani!

Cerinte:

Dacă dorești să activezi pe postul de CASIER/ LUCRĂTOR COMERCIAL, ar trebui să ai:
- domiciliul in unul din urmatoarele orase sau imprejurimi: Brașov, Pitesti, Mediaș sau Focșani
- Orientare și deschidere către client;
- Responsabilitate, seriozitate și implicare;
- Dinamism și spirit de echipă;
- Rezistenta la efort fizic, ritm de lucru alert;
- Seriozitate
- sa fii o persoana muncitoare

Responsabilitati:

-Scanarea produselor la casa de marcat și lucrul cu numerar/card/bonuri de masă;
- Atenție către nevoile clienților, întâmpinare cu respect și îndrumare către produsele din magazin;
-Asigurarea permanentă a produselor la raft și vitrine și verificarea termenelor de valabilitate;
-Păstrarea și efectuarea curățeniei (obligatorie în sectorul alimentar)

Oferim:

-Contract de muncă cu normă întreagă, perioadă nedeterminată;
-Tichete de masa;
-Loc de muncă stabil;
-Condiții de muncă plăcute;

Pentru detalii si CV-uri ne puteti contacta:

Pentru Pitesti:

Telefon: 0735.874.519

Pentru Brasov:

Telefon: 0746.240.223

Pentru Medias:

Telefon: 0766.383.050

Pentru Focsani:

Telefon: 0763.604.578

Go to top